Max Payne Mobile

Max Payne Mobile 1.1

Klasyczna gra komputerowa teraz na Android

Zalety

  • Mroczny klimat jak z oryginalnej gry Max Payne
  • Bullet time
  • Spore możliwości personalizacji sterowania

Wady

  • Wysokie wymagania sprzętowe
  • Duża instalka - 1,33GB

Doskonały
9

Max Payne Mobile to gra akcji na telefony i tablety z systemem Android. Jest to ta sama gra, która święciła tryumfy ponad dziesięć lat temu na komputerach i konsolach. Jeśli jesteś fanem Maxa, to nie oprzesz się pokusie, aby przejść go jeszcze raz, tym razem na Android.

Max Payne jest grą absolutnie kultową. To on wprowadził do gier wideo słynny bullet time. O jakość gry Max Payne Mobile na Android nie musimy się martwić. Choć grafika nie powala na kolana, to gra trzyma swój mroczny klimat.

Najważniejsze pytanie dotyczące gry Max Payne Mobile na Android to pytanie o to, jak działa sterowanie? Najkrótsza odpowiedź brzmi: nie jest źle, ale trzeba się przyzwyczaić. Lewym joystickiem sterujemy ruchem Maxa, a prawym obracamy naszym bohaterem i celujemy bronią. Co ważne, te wirtualne joysticki nie są przywiązane na stałe do jednego miejsca na ekranie. Tam gdzie wylądują nasze palce, tam pojawia się ów joystick. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie musimy celować palcami w konkretne miejsce i odwracać naszej uwagi od akcji. Jeśli mimo wszystko celowanie nie wychodzi nam zbyt płynnie, to możemy ułatwić sobie życie zwiększając poziom autonaprowadzania kursora celownika na cele.

Wymagania systemowe dla gry Max Payne Mobile to co najmniej Android 2.2 i jedno z następujących urządzeń:
- Telefony Android: Motorola Razr, Razr Maxx, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredble 2, LG Optimus 2x, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S.
- Tablety Android: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer.

Max Payne Mobile na Android to propozycja dla fanów dobrych gier akcji. Szczególnie dla fanów samego Maxa. Choć sterowanie nie jest tak proste jak na pececie, to można je dostosować do własnych potrzeb i obniżyć poziom trudności.

Max Payne Mobile

Download

Max Payne Mobile 1.1

Opinie użytkowników o Max Payne Mobile