Max Payne Mobile

Max Payne Mobile 1.3

Klasyczna gra komputerowa teraz na iPhone i iPad!

Zalety

  • Mroczny klimat jak z oryginalnej gry Max Payne
  • Bullet time
  • Spore możliwości personalizacji sterowania

Wady

  • Zajmuje dużo miejsca

Doskonały
9

Max Payne Mobile to gra akcji na urządzenia z systemem iOS. Jest to ta sama gra, która święciła tryumfy ponad dziesięć lat temu na komputerach i konsolach. Jeśli jesteś fanem Maxa, to nie oprzesz się pokusie, aby przejść go jeszcze raz, tym razem na iPhone i iPad.

Max Payne jest grą absolutnie kultową. To on wprowadził do gier wideo słynny bullet time. O jakość gry Max Payne Mobile na iPhone i iPad nie musimy się martwić. Choć grafika nie powala na kolana, to gra trzyma swój mroczny klimat.

Najważniejsze pytanie dotyczące gry Max Payne Mobile na iPhone i iPad to pytanie o to, jak działa sterowanie? Najkrótsza odpowiedź brzmi: nie jest źle, ale trzeba się przyzwyczaić. Lewym joystickiem sterujemy ruchem Maxa, a prawym obracamy naszym bohaterem i celujemy bronią. Co ważne, te wirtualne joysticki nie są przywiązane na stałe do jednego miejsca na ekranie. Tam gdzie wylądują nasze palce, tam pojawia się ów joystick. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie musimy celować palcami w konkretne miejsce i odwracać naszej uwagi od akcji. Jeśli mimo wszystko celowanie nie wychodzi nam zbyt płynnie, to możemy ułatwić sobie życie zwiększając poziom autonaprowadzania kursora celownika na cele.

Max Payne Mobile na iPhone i iPad to propozycja dla fanów dobrych gier akcji. Szczególnie dla fanów samego Maxa. Choć sterowanie nie jest tak proste jak na pececie, to można je dostosować do własnych potrzeb i obniżyć poziom trudności.

Synchronizacja gry pomiędzy urządzeniami za pomocą iCloud Nowa opcja precyzyjniejszego sterowania

Zmiany

  • Synchronizacja gry pomiędzy urządzeniami za pomocą iCloud Nowa opcja precyzyjniejszego sterowania
Max Payne Mobile

Download

Max Payne Mobile 1.3

Opinie użytkowników o Max Payne Mobile